Fellne dhe Goma tdimnit

Shitet nga: Mirandi 04 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 5 sherafssh 17she .

Dhe goma te dimrit siq shihhen ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim