Fellne me Guma

Shitet nga: Rrahmani 22 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shess bandash me guma , 3 lloj bandashe .
1. 5 sherafsh 16she
2. 4 sherafsh 15she
3. 5 sherafsh per BMW . 17she

Per info thirrni ne tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim