Fellne me goma 16

Shitet nga: Arbon 01 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 195/45 R 16 dhe te pasmet 205/45 R 16 me goma te veres per ma teper 049122586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim