Fellne nga Gjermania

Shitet nga: mak 25 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te ardhura nga gjermanija kto qe jon ne foto nr I tyr a 16, 205,45 jan me 4 shrafa gomat jon te mira garantoj se nuk jon te lakume a diqka kush a interesuar mujm mi testu tregtar nuk jom po per kerr tem nuk pom bajn edhe per qet arsye po i shes ndrrim nuk boj per ma shum thirr ne tel sms nuk kthej.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim