Fellne per Bmw 16

Shitet nga: argjend isuf 12 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet po bojm edhe ndrrim me fellne per passat, jon te pa demtuera kush osht i interesum muni me ardh me i pa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim