Fellne per mercedes r225/55/17

Shitet nga: albin 28 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes jon nr 17 jon shum te mira jon taman fellne per mercedes e-clas qmimi 350 euro ma lir nuk bon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim