Fellne shum te mira

Shitet nga: mici 20 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellene shum te mira me 4 sherafa jan 15she mund te thirrni dhe viber +38649555370 jan perfekt nuk jan te grrithne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim