Fellne

Shitet nga: Besim 10 Pri 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 copë per tuareg 235/65R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim