Fellne

Shitet nga: Durim 19 Nën 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith guma te reja te ardhura nga austrija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim