Fellne

Shitet nga: Besnik 13 Jan 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 5 dhe gjitha VW tjera.me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim