Fellne

Shitet nga: Besim 17 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 2 golf 3
195/65/14
Tel 049286623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim