Fellne

Shitet nga: Denison 04 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15coll per opel astra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim