Fellne

Shitet nga: Tafa 16 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten. Fellnete 15 coll megoma komplete 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim