Fellne

Shitet nga: Arbnor 17 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te 4trat te njejta te rujtne nuk dridhin .gumat i kan jo te mira fellnet jan 16 me 4bulona bajn per audi ford pezho ndrroj me fellne15 per pezho Kontaktoni ne viber +38649525560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim