Fellne

Shitet nga: Lush 18 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet bashk me goma nr I tyre eshte 15she
Thirrni ne ket nr 049313199
Te intersuarit te thrrasin nga ora 08:00 deri ne Oren 20:00
Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim