Fellnet 15 me kater sherafa

Shitet nga: ylli 06 Mar 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 me kater sherafa,jan te rujtne,per me shum mund te kontaktoni 049843193 ose +38649843193.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim