Fellnet 15

Shitet nga: Agon 16 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 per golf 2ose3 jan shum te mira po vetem 3copa i kam nja se kom Qmimi 70€ ose i ndrroj me naj aifon 4 ose naj samsung es3 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim