Fellnet 16 & 17

Shitet nga: Rexhep Sejdiu 02 Pri 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet 16-205-55 te Golfit 4 me goma michelin.

Fellnet 17-215-45 te Mercedesit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim