Fellnet megjith Goma te veres

Shitet nga: Engjell 14 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandashet jane ne gjendje te rregullt, po ashtu edhe gomat e veres mundeni ti perdorni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim