Fellnet

Shitet nga: Fellne 28 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet borbeta 17 per bmw ne gjendje shum te mir as nuk dridhin as sen jon shum trujtne per ma shum viber +37745643220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim