GOMA PER VW BUBA

Shitet nga: Old beetle 15 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 Gomat e profilit 165 R15 ne gjendje te mire
si dhe 2 Bandashet Made in Germany

Cmimi fix 60 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim