Gjenerator

Shitet nga: kushtrim 16 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gjenerator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim