Goma te reja

Shitet nga: Burim Hoti 09 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma pothuajse te reja, te po sa ardhura nga Gjermonija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim