Goma 195.50.15

Shitet nga: ... 09 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 195.50.15 qmimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim