Goma 215/45/18

Shitet nga: Niki 20 Shk 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 182 534

shitet goma 215/45/18
tag: audi bmw mercedes seat volvo q5 golf guma bandazhe felga fellga felne bandasha goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim