Goma 225-40-18

Shitet nga: Riton 12 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225-40 -18 jane te rujtne shum jane te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim