Goma 245-30 zr-20

Shitet nga: Ritom 12 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gina 245-30-20 jane te rujne shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim