Goma Dunlop 3d 195/65/15 + Fellne Alumin fir..

Shitet nga: xxxxxxxxxx 10 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat Dunlop 3d 195/65/15 4 copa te plus fellent aluet prej gjermanie
bjem ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim