Goma Dunlop + fellne

Shitet nga: xxxxxxx 08 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma DUNLOP WINTERSPORT 3D SP 195/65/15 gjitheashtu edhe 4 fellne alumin aluet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim