Goma M+S 275/45/20

Shitet nga: Niki Dje 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
VIBER 049 193 051
goma (1 copë) M+S 275/45/20 .. 25€


tag:bmw audi mercedes vw porsche vetura makina goma guma fellne bandasha bandazhe fellga kerre telefona celular seat golf passat volkswagen opel goma golf 5 golf 6 golf 7 iphone samsung nokia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim