Goma dhe fellne

Shitet nga: Pellumb 27 Krr 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat e reja te veres te ardhura nga zvicrra. Gomat jan 225/45 R17 bashk me fellnet 17she me 5vrima. Gomat mund te shiten veqant ose vetem fellnet veqant. Qmimi sipas marrveshjes

Tel 044 603 678 ose 049 100 864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim