Goma me Fellge po sa kan ardhur nga ger.

Shitet nga: Durim 24 Shk 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me fellge me kater bulona gati si te reja te ardhura nga gjermanija dhe nuk jan te perdorur ne kosov.gomat jan R 14 dhe jan te veres pra ju lutem klient gomat jan privat dhe te mira. Edhe qmimi ështe ner nivel nese kush din ose merr vesh per fellge e goma.044590006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim