Goma me bandash -03

Shitet nga: / 19 Pri 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash Per Mercedes sprinter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim