Goma per bmw 19 coll

Shitet nga: Besfort 16 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma vere per bmw me fellne shum ne gjendje te mire 800 euro vetem gomat jan ble veren e kalume per kontakt 049450419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim