Goma te dimrit

Shitet nga: gashi 28 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 15 jan ardhe nga austria jan te mira siq shihen edhe ne foto te 4 jan njesoj. Shiten pa bandash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim