Goma te dimrit 195/65/15

Shitet nga: Leotrim hajdari 17 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 goma te dimrit te ruajtura me 4 bandash te hekurit te thjesht tel per ma sum info gomat jan 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim