Goma te dimrit me bandasha 195/65/15

Shitet nga: Mercedes 16 Dhj 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit me bandasha ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim