Goma te dimrit

Shitet nga: mahir 06 Pri 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te dimrit per mercedes vito 195 + 15 m+s c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim