Goma te dimrit

Shitet nga: nikson 31 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma te dimrit 275/45/20 coll . vetem 1 muj te perdorne.

kontakt 049 182 534
qmimi 350€ per 4 copa. nderrohen me goma te dimrit per fellne 18 coll


tag : bmw audi audi q7 audi a8 audi q5 bmw seat opel vw golf golf 3 golf 2 golf 1 golf 5 golf 6 golf 7 goma fellne bandasha fellga guma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim