Goma te mercedesit te veres

Shitet nga: mahir 06 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma komplet te mercedesit made in germany nr.15 me shrafa komplet te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim