Goma te reja sava 13she

Shitet nga: Qendrim 19 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat e reja me bandash 175/70 R13. Gomat jan te reja M+S,edhe bandasht jan ngjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim