Goma te traktorit

Shitet nga: Skender 01 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te traktorit ferguson , te perdorura por te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim