Goma te traktorit

Shitet nga: X 05 Krr 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te traktorit te perdorura por te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim