Goma te veres te audi 80

Shitet nga: mahirii 01 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te veres te audi 80 posa te ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim