Goma

Shitet nga: Fisnik 05 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 gomat 195/60 R14 te veres. Tel 044 112 841 ose 049 112 841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim