Goma

Shitet nga: Fisnik 05 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen Continental 175/70 R14 vetem njanen gom e kam. Qmim 5 euro Tel 044 112 841 ose 049 112 841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim