Goma

Shitet nga: Luigj 12 Mar 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj gomat me bandash jan ne gjendje te mir jan me kater sharaf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim