Goma

Shitet nga: Elbasanavdullahi 02 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fallen. Amg 17. . 18. Veq. Goma215 70 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim