Goma

Shitet nga: XXX 23 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te ardhura nga zvicrra me se shumti 15 16 17 18 bejm ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim