Goma195/65/15

Shitet nga: xx 19 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Klinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim